[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Дух ~ Spirit » Художественное творчество ~ Art creativity » Мифическое Братство (Spirit_Urban) (Мое художественное творение...)
Мифическое Братство (Spirit_Urban)
freedomurbanДата: Воскресенье, 05.10.2008, 21:06 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 630
Репутация: 6
Статус: Offline
МІФІЧНЕ БРАТСТВО

Десь далеко, в глибині підсвідомості, лунає відголос Міфічного Братства. Інколи в спонтанних
видіннях являються образи воїнів, деякі з них постають в образах Богів. І так сильно відчувається
їх звязок з цією землею, з сонцем, планетами, космосом. Недають спокою роздуми - "Звідки?", ніби
з генетичної памяті, чи може в душі закарбоване відчуття, що це своє, я чомусь впізнаю їх.

Міфічне Братство, яке не признало законів життя, які заперечували можливість їхнього існування.
Вони не признали богів, вони не вірили їм, не вірили в приреченість, вони знали, що сила
ув"язнена в них! Вони були як одна людина, неначе одна чілісна істота.

Проти них була створена війна. Брати розуміли щось, щось що було закрите від духовної гнилі.
На гниль це наганяло страх, який змушував її атакувати ще сильніше.

Міфічне Братство кормилось війною. За законами реальності це було неможливо, але брати в них
НЕвірили, вони ЗНАЛИ, що СИЛА ЗАКЛЮЧЕНА ВНИХ, знали що сила творить закони. А потім вони зрозуміли щось.... Далі пропасть небуття в історії, після чого про них не чути.

Але цей відголос в глибині памяті, в глибині душі....
(Spirit_Urban 05.10.2008"19:18)

 
kidofnightДата: Вторник, 07.10.2008, 23:27 | Сообщение # 2
%Юзернейм%
Группа: Проверенные
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Слухай, а тобі ніколи не снилося чогось на зразок чиїхось образів, кого ти ніби знаєш, шукаєш? Ше скажемо...ніколи не йшов по вулиці, не роздивлявся людей і не виникала думка " от з цим чи от з цею, а далі незрозумілий зв"язок, який ти зразу відкидаєш з голови і кажеш "дурня". ?
 
freedomurbanДата: Вторник, 07.10.2008, 23:54 | Сообщение # 3
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 630
Репутация: 6
Статус: Offline
Снилось мені багато незвичайних снів), було таке що шукав в майбутньому людиня яку я вже знав в реалі, а було таке що з друзями, також в майбутньому разом проходили через систему охорони в старий будинок, але їх я покищо не знаю, хоча в сні вони мені були добре знайомими, було таке що снились незвичайні події і я відчував людей з середини, їх відчуття і увагу на об"єкт і подію. І інколи окремих людей сприймаю по особливому, в цілому дуже всього багато, скучати не приходиться, дай не даю собі нудьгувати, бо не можу терпіти монотонну рутину, постійно тягне до нового, до розвитку, вперед))
 
Форум » Дух ~ Spirit » Художественное творчество ~ Art creativity » Мифическое Братство (Spirit_Urban) (Мое художественное творение...)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: